Kup Effexor online


Effexor

Lek ten jest stosowany w leczeniu depresji. Rozszerzona forma lek ten jest również używany w leczeniu lęku.

  • Informacje 1
  • Informacje 2

Informacje O Effexor

WAŻNA UWAGA

Poniższa informacja ma na celu uzupełnienie, a nie zastąpienie, doświadczenie i decyzji lekarza, farmaceuty lub innego pracownika medycznego. To nie powinno być interpretowane, aby wskazać, że stosowanie leku jest bezpieczne, odpowiednie lub skuteczne. Należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tego leku.

Effexor - ustny (kombi-fax-e)

Ogólne marka(A): Effexor

Wykorzystuje

Lek ten jest stosowany w leczeniu depresji. Rozszerzona forma lek ten jest również używany w leczeniu lęku.

JAK KORZYSTAĆ Z

Weź to lekarstwo przez usta, dokładnie zgodnie z zaleceniami. W ciągu pierwszych kilku dni, lekarz może stopniowo zwiększyć dawkę, aby umożliwić organizmowi przyzwyczaić się do leku. Brać ten lek z jedzeniem. Nie należy przyjmować więcej często to lub zwiększenia dawki bez konsultacji z lekarzem. Twój stan nie poprawi się szybciej, a ryzyko wystąpienia poważnych działań niepożądanych wzrośnie. Nie nagle przerywać stosowania tego leku bez zgody lekarza. Twoja dawka może być stopniowo zmniejszać, aby nie dopuścić do negatywnych skutków.

Kup effexor

Skutki uboczne Effexor

Ten lek może powodować zawroty głowy i nudności, jak twoje ciało dostosowuje się do leku. Inne działania niepożądane obejmują pocenie się, utrata apetytu, zawroty głowy, suchość w ustach, niepokój, drżenie, niewyraźne widzenie, zaparcia, senność, zmiany w możliwości seksualne. Jeśli którykolwiek z tych efektów kontynuować lub stać się uciążliwe, należy skontaktować się z lekarzem. Należy poinformować lekarza, jeśli tworzysz któreś z tych poważnych skutków: szybkie lub nieregularne bicie serca, ból w klatce piersiowej, silny ból głowy, trudności w oddychaniu, trudne i bolesne oddawanie moczu, wysypka na skórze. Ten lek może powodować senność, zawroty głowy lub myślenie. Uważaj pracy z maszynami lub angażować się w działalność, wymagają zwiększonej uwagi. Jeśli zauważysz inne efekty, nie wymienione powyżej, należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Środki ostrożności

Należy poinformować lekarza o swojej historii medycznej, w szczególności: choroby nerek, Choroby wątroby, choroby serca, wysokie ciśnienie krwi, jaskrę, żadnych alergii. Starsi ludzie mogą być bardziej wrażliwe na działanie tego leku. Używać z rozwagą. Lek ten należy stosować tylko w razie wyraźnej potrzeby w czasie ciąży. Omówić ryzyko i korzyści z lekarzem. Nie wiadomo, czy lek ten pojawia się w mleku. Skonsultować się z lekarzem, zanim karmienie piersią.

INTERAKCJE

Mówi twój lekarkę o żadnych over-the-counter lub leki na receptę można odbierać w szczególności inhibitorów MAO (na przykład, tranylcypromina, fenelzyna, selegilina, Furazolidonu), innych leków przeciwdepresyjnych, cymetydyna, litu, leki uspokajające, narkotyczne leki przeciwbólowe (np. kodeina, morfina), przechwytywanie leki migrena niektórych leków (np. Sumatryptan), leki dla kontroli wagi. Zaleca się, aby unikać spożywania alkoholu podczas stosowania tego leku. Nie uruchomić lub zatrzymać jakieś leki bez lekarza lub zatwierdzenia farmaceuta.

Przedawkowanie

Jeśli podejrzewa się przedawkowanie, należy natychmiast skontaktować się z lokalnym centrum kontroli zatruć lub pogotowie. Objawy przedawkowania mogą obejmować senność, nieregularne bicie serca i skurcze.

Uwagi

Badania laboratoryjne mogą być wykonywane okresowo, podczas przyjmowania tego leku, aby monitorować skutki. Regularnie odwiedzać lekarza.

POMINIĘTĄ DAWKĘ

Spróbuj brać każdą dawkę w przewidzianym czasie. W przypadku pominięcia dawki, należy przyjmować go, jak tylko mi się przypomniało; nie bierz go, jeśli jest w pobliżu czas do następnej dawki, zamiast tego, pomiń pominiętą dawkę i kontynuować normalne dozowanie zgodnie z harmonogramem. Nie "podwoić" dawkę, aby nadrobić zaległości.

Przechowywanie

Lek należy przechowywać w temperaturze pokojowej, między 59 i 86 stopni F (15 i 30 stopni C), z dala od źródeł ciepła i światła. Nie przechowywać w łazience. Trzymaj to i wszystkie leki w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  • card-1
  • card-2
  • card-3
  • card-4

Polmeds.pl © 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone