Kup Zanaflex online


Tizanidine

Lek ten jest stosowany w leczeniu skurcze mięśni.

  • Informacje 1
  • Informacje 2

Informacje O Tizanidine

WAŻNA UWAGA

Poniższa informacja ma na celu uzupełnienie, a nie zastąpienie, doświadczenie i decyzji lekarza, farmaceuty lub innego pracownika medycznego. To nie powinno być interpretowane, aby wskazać, że stosowanie leku jest bezpieczne, odpowiednie lub skuteczne. Należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tego leku.

TIZANIDINE - URALSK

(EN-budownictwo mieszkaniowe-Din)

Ogólne marka(A): Zanaflex

Wykorzystuje

Lek ten jest stosowany w leczeniu skurcze mięśni.

JAK KORZYSTAĆ Z

Przyjmować zgodnie z przeznaczeniem. Dawkowanie prawdopodobnie muszą być dostosowane przez lekarza najpierw, aby osiągnąć zadowalających wyników. Postępuj zgodnie z instrukcjami dokładnie.

SKUTKI UBOCZNE

Nudności, senność, zawroty głowy, zaparcia, nietypowe osłabienie, suchość w ustach mogą wystąpić. Jeśli będą trwać i nudzi, powiadom o tym lekarza. Aby zminimalizować zawroty głowy, wstawaj powoli, gdy wynikające z pozycji siedzącej lub leżącej. Należy poinformować lekarza, jeśli chcesz rozwijać: zażółcenie skóry lub oczu, ból brzucha, wymioty, halucynacje. Jest bardzo mało prawdopodobne, ale raport: zmiany widzenia lub słuchu, zwiększenie częstości oddawania moczu lub pieczenie, wolne lub nieregularne bicie serca, czarny stolec. Reakcja alergiczna na ten lek jest mało prawdopodobne, ale natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli to się dzieje. Objawy reakcji alergicznej obejmują wysypkę, świąd, zawroty głowy, problemy z oddychaniem. Jeśli zauważysz inne efekty, nie wymienione powyżej, należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

INTERAKCJE

Powiedz swojemu lekarzowi o wszystkich receptę i bez recepty leki, które można podjąć, zwłaszcza: ciśnienie krwi leki (na przykład, w wodzie tabletki, Klonidyna, metyldopa, guanabenz, guanfacin), inhibitory MAO (np. linezolid, Furazolidonu, fenelzyna, selegilina), sen lekarstwa, środki uspokajające (np. diazepam), leki przeciwlękowe, leki uspokajające, narkotyczne leki przeciwbólowe (np. kodeina, morfina), barbiturany (np. fenobarbital), niektóre leki przeciwhistaminowe (np. difenhydramina), innych leków zwiotczających mięśnie (np. cyclobenzaprine), niektóre leki przeciwdepresyjne (np. imipramina, amitryptylina, trazodon), fenotiazina leków psychiatrycznych (np. chlorpromazyna), tabletki antykoncepcyjne. Nie uruchomić lub zatrzymać jakieś leki bez lekarza lub zatwierdzenia farmaceuta.

Przedawkowanie

Jeśli podejrzewa się przedawkowanie, należy natychmiast skontaktować się z lokalnym centrum kontroli zatruć lub pogotowie. Objawy przedawkowania mogą obejmować duszność i utrata przytomności.

Uwagi

Twój lekarz może kontrolować badania wątroby podczas leczenia. Nie dzielić tego leku z innymi.

POMINIĘTĄ DAWKĘ

W przypadku pominięcia dawki, należy przyjmować go, jak tylko to jest możliwe. Jeśli jest w pobliżu następnej dawki, należy pominąć pominiętą dawkę i kontynuować normalne dozowanie zgodnie z harmonogramem. Nie "podwoić" dawkę, aby nadrobić zaległości.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze otoczenia między 59 i 86 stopni F (15-30 ° C), w miejscu osłoniętym od światła i wilgoci.

Środki ostrożności

Przed zastosowaniem tego leku, należy poinformować lekarza, jeśli masz alergię, niskie ciśnienie krwi, wątroby lub choroby serca, choroby nerek, Choroby oczu. Ograniczyć spożycie alkoholu, ponieważ alkohol może zwiększać zawroty głowy i senność efekty tego leku. Należy zachować ostrożność podczas prowadzenia pojazdów lub obsługi maszyn, lub w razie potrzeby czujność. Lek ten powinien być używany tylko wtedy, gdy wyraźnie jest konieczne w czasie ciąży. Omówić ryzyko i korzyści z lekarzem. Nie wiadomo czy lek przenika do mleka matki. Skonsultować się z lekarzem, zanim karmienie piersią. Należy zachować ostrożność w stosowaniu tego leku u osób w podeszłym wieku.

  • card-1
  • card-2
  • card-3
  • card-4

Polmeds.pl © 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone