Kup Cyclobenzaprine online


Cyclobenzaprine

Lek ten rozluźnia mięśnie i łagodzi ból i dyskomfort związany z szczepy, skręcenia, skurcze mięśni lub innych urazów.

  • Informacje 1
  • Informacje 2

Informacje O Cyclobenzaprine

WAŻNA UWAGA

Poniższa informacja ma na celu uzupełnienie, a nie zastąpienie, doświadczenie i decyzji lekarza, farmaceuty lub innego pracownika medycznego. To nie powinno być interpretowane, aby wskazać, że stosowanie leku jest bezpieczne, odpowiednie lub skuteczne. Należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tego leku.

CYCLOBENZAPRINE - ustny (sy ' em-Clos-Benz-e-popisywać)

Ogólne marka(A): Flexeril

Wykorzystuje

Lek ten rozluźnia mięśnie i łagodzi ból i dyskomfort związany z szczepy, skręcenia, skurcze mięśni lub innych urazów.

JAK KORZYSTAĆ Z

Mogą być przyjmowane z jedzeniem, jeśli dzieje się rozstrój żołądka. Brać ten lek zgodnie z przeznaczeniem. Nie zwiększać dawki lub biorąc go częściej niż z zaleceniami.

INTERAKCJE

Mówi twój lekarkę o żadnych over-the-counter lub leki na receptę, które zażywasz, w szczególności: Cymetydyna, leki przeciwdepresyjne, leki uspokajające, przeciwlękowe, nasenne, narkotyczne ból leki (np. kodeina), antyalergiczne leki, leki stosowane w leczeniu astmy, kaszlu i przeziębienia. Alkohol dodaje zawroty głowy i senność, spowodowane cyclobenzaprine. Ogranicz spożywanie alkoholu. Nie uruchomić lub zatrzymać jakieś leki bez lekarza lub zatwierdzenia farmaceuta.

POMINIĘTĄ DAWKĘ

W przypadku pominięcia dawki, brać, jak tylko przypomnieli sobie; nie należy przyjmować, jeśli jest to prawie czas na następne dawki, zamiast tego, pomiń pominiętą dawkę i kontynuować normalne dozowanie zgodnie z harmonogramem. Nie "podwoić" dawkę, aby nadrobić zaległości.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od światła słonecznego i wilgoci.

Przedawkowanie

Jeśli podejrzewa się przedawkowanie, należy natychmiast skontaktować się z lokalnym centrum kontroli zatruć lub pogotowie. Objawy przedawkowania mogą obejmować senność, szybkie lub nieregularne bicie serca, rozszerzenie źrenic, drgawki i utrata przytomności.

Uwagi

Nie należy stosować więcej niż 3 tygodnie, jeśli nie przepisuje. Preparat ten zapewnia chwilową ulgę i powinny być stosowane w uzupełnieniu do wypoczynku, fizycznej terapii i innych działań. Nie pozwól nikomu brać te leki.

SKUTKI UBOCZNE

Może powodować niestrawność, zgaga, zaparcia, ból głowy, zawroty głowy lub senność lub suchość w ustach przez pierwsze kilka dni, jak twoje ciało dostosowuje się do leku. Jeśli te objawy utrzymują się lub stają się poważne, powiadom o tym lekarza. Zgłoś się do swojego lekarza, jeśli chcesz rozwijać: sztywność mięśni, wysypka, świąd, przyspieszony puls, obrzęk twarzy, trudności w oddawaniu moczu. Przy szybkim wysiadania z pozycji siedzącej lub leżącej, zawroty głowy lub zawroty głowy może się zdarzyć. Powoli zmieniać pozycje i uważaj na schodach. Należy unikać czynności, które wymagają czujności, jeśli zawroty głowy lub senność występuje. Jeśli zauważysz inne efekty, nie wymienione powyżej, należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Środki ostrożności

Przed zastosowaniem tego leku, należy poinformować lekarza, jeśli u ciebie: jaskra, zwiększona funkcja tarczycy, Choroby serca, trudności z oddawaniem moczu, żadnych alergii. Zgłoś się do swojego lekarza, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, przed zastosowaniem tego leku.

  • card-1
  • card-2
  • card-3
  • card-4

Polmeds.pl © 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone