Kup Buspar online


Buspar

Buspar jest stosowany w leczeniu nerwowości, niepokoju i napięcia.

  • Informacje 1
  • Informacje 2

Informacje O Buspar

WAŻNA UWAGA

Poniższa informacja ma na celu uzupełnienie, a nie zastąpienie, doświadczenie i decyzji lekarza, farmaceuty lub innego pracownika medycznego. To nie powinno być interpretowane, aby wskazać, że stosowanie leku jest bezpieczne, odpowiednie lub skuteczne. Należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tego leku.

Buspar - ustny (czas-szpieg-rown)

Ogólne marka(A): Buspar

Wykorzystuje

Buspar (Buspar) jest stosowany w leczeniu nerwowości, niepokoju i napięcia.

INNYCH CELÓW

Lek ten może również służyć do zespołu napięcia przedmiesiączkowego.

SKUTKI UBOCZNE

Przyjmować ten preparat z jedzeniem lub mlekiem, jeśli dzieje się rozstrój żołądka. Ważne jest, aby przyjmować lek ten, dokładnie tak, jak wymagane. Nie zwiększać dawki lub przyjmować częściej niż z zaleceniami. Objawy zacznie się poprawiać w ciągu 7-10 dni po rozpoczęciu przyjmowania tego leku. Jednakże może to zająć od 3 do 4 tygodni do pełnego przewagę leki powinny być widoczne.

BUSPAR SKUTKI UBOCZNE

Ten lek może powodować senność, zawroty głowy, zawroty głowy, zmęczenie, osłabienie, żywe sny, bezsenność, suchość skóry, zaburzenia widzenia, zmiany w smaku i węchu, przyrost masy ciała, bóle mięśni, dzwonienie w uszach, nudności, bóle głowy. Jeśli te efekty utrzymują się lub nasilają, powiadomić lekarza. Powiadomić lekarza, jeśli wystąpi: nieprawidłowe ruchy lub "skurcze" w twarz lub szyja mięśnie, inne ruchy mimowolne lub drżenie, depresja, splątanie, zaburzenia koordynacji ruchów, Ból w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu. Jeśli zauważysz inne efekty, nie wymienione powyżej, należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Środki ostrożności

Przed podjęciem Buspar, należy poinformować lekarza o swojej historii medycznej, w szczególności: nerek lub choroby wątroby, alergię na leki. Ograniczyć spożycie alkoholu, ponieważ może zwiększyć zawroty głowy i/lub senność efekty buspiron. Należy zachować ostrożność podczas prowadzenia działań działań, wymagających uwagi, takich jak prowadzenie. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś w ciąży, przed zastosowaniem tego leku. Nie wiadomo, czy lek ten przenika do mleka matki. Skonsultować się z lekarzem, zanim karmienie piersią.

Uwagi

Nie dzielić tego leku z innymi.

INTERAKCJE

Przed podjęciem Buspar powiedz swojemu lekarzowi o wszystkich lekach bez recepty i leków na receptę można wykorzystać specjalnie: inne leki do niepokoju lub depresji, inhibitory MAO (np. fenelzyna, tranylcypromina, selegilina, linezolid, Furazolidonu), azoles i antybiotyki makrolidowe, haloperidol, narkotycznych leków przeciwbólowych. Nie jeść grejpfruta lub wypić sok grejpfrutowy, jeśli lekarz nie przepisze inaczej. Nie uruchomić lub zatrzymać jakieś leki bez lekarza lub zatwierdzenia farmaceuta.

Przedawkowanie

Jeśli podejrzewa się przedawkowanie, należy natychmiast skontaktować się z lokalnym centrum kontroli zatruć lub pogotowie. Objawy przedawkowania mogą obejmować nudności, wymioty, zawroty głowy, senność, zmniejszenie wielkości źrenicy.

POMINIĘTĄ DAWKĘ

Weź każdą pominiętą dawkę jak najszybciej, ale nie jeśli jest to prawie czas na następne dawki. Jeśli nadszedł czas do następnej dawki, należy pominąć pominiętą dawkę i kontynuować normalny rozkład jazdy. Nie "podwójną" dawkę. Jeśli więcej niż jedna dawka pominięta, należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą, aby utworzyć nowy harmonogram dawkowania.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej i przechowywać z dala od wilgoci i światła słonecznego. Nie przechowywać w łazience

  • card-1
  • card-2
  • card-3
  • card-4

Polmeds.pl © 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone