Kup Zovirax online


Acyklowir

Acyklowir-przeciwwirusowe przepis jest stosowany w leczeniu półpaśca, ospy wietrznej lub opryszczki. Może on być również używany taktować inne warunki.

  • Informacje 1
  • Informacje 2

Informacje O Acyklowir

WAŻNA UWAGA

Nie dzielić tego leku z innymi, dla kogo to nie było napisane. Nie należy stosować tego leku w przypadku innych chorób. Przechowywać produkt z dala od dzieci. Jeśli używasz tej medycyny w przez długi okresie czasu, otrzymasz wkłady do zaopatrzenia się skończy.

Wykorzystuje

Kapsułki Acyklowir i zawieszenia jest wskazany w leczeniu pierwszego epizodu i zarządzanie powtarzających się epizodów opryszczki narządów płciowych w niektórych pacjentów. Kapsułki Acyklowir, tabletki i zawieszenie jest przepisywany do leczenia ostrego półpaśca (półpasiec) i ospy wietrznej (varicella).Zakażenia Opryszczki Narządów Płciowych

PRZED UŻYCIEM

Niektóre leki lub warunki medyczne mogą wchodzić w interakcje z tym lekiem. Poinformować lekarza lub farmaceutę o wszystkich receptę i bez recepty leki, które zażywasz. Artykuł monitorowanie dawki lub warunek może być konieczne, jeśli pacjent przyjmuje inhibitory konwertazy ANGIOTENSYNY, leki przeciwzakrzepowe, furosemid, litu, lub Flukonazol. Zgłoś się do swojego lekarza inne schorzenia, alergie, ciąża lub karmienie piersią. Skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące przyjmowania tego leku.

SKUTKI UBOCZNE

Obserwowane w praktyce klinicznej opiera się na praktyki klinicznej u pacjentów z acyklowir doustnie w stanach ZJEDNOCZONYCH, spontanicznie donoszący niekorzystni wydarzenia są rzadkie. Dane są niewystarczające do oceny ich częstotliwości lub ustalenie związku przyczynowo-skutkowego. Zdarzenia te mogą wystąpić jako dowód choroby podstawowej. Dobrowolne raporty zdarzeń niepożądanych, które zostały uzyskane po wprowadzeniu do obrotu obejmują: ogólne: gorączka, ból głowy, ból, obrzęki obwodowe, i rzadko-reakcje anafilaktyczne.

Nerwowy: splątanie, zawroty głowy, omamy, parestezje, senność (objawy te mogą być oznaczone, zwłaszcza u osób starszych.)

Przewodu pokarmowego: biegunka, wzrost testów funkcjonalnych wątroby, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, nudności

Krwi i układu: leukopenia, powiększenie węzłów chłonnych

Mięśniowo-szkieletowego: bóle mięśniowe

Skóry: łysienie, świąd, wysypka, pokrzywka

Szczególne uczucia: wizualne nieprawidłowości

Moczowo-płciowego: podwyższony poziom kreatyniny

Środki ostrożności

Nie należy przyjmować tego leku, jeśli miałeś ciężkie reakcje alergiczne na kwas acetylosalicylowy lub jakiekolwiek leki zawierające kwas acetylosalicylowy lub niesteroidowe leki przeciwzapalne (na przykład, dlaczego tu jesteśmy, Clinoril). Nie należy przyjmować tego leku, jeśli miał poważne reakcje alergiczne na sulfonamidy, antybiotyki (DS Bactrim, Gantrisin).

Ciężkie reakcje zawiera silne wysypki, pokrzywka, trudności w oddychaniu lub zawroty głowy. Jeśli masz pytania o to, czy jesteś alergiczny tego leku, skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą. Jeśli wystąpią trudności z oddychaniem; ucisk w klatce piersiowej; obrzęk powiek, twarzy lub warg; lub jeśli rozwijać wysypka lub pokrzywka, należy poinformować lekarza natychmiast. Nie należy przyjmować większe dawki tego leku, jeżeli lekarz mówi ci to zrobić. Nie przekraczać zalecanej dawki lub przyjmować leku dłużej niż przepisane bez sprawdzania z lekarzem.

Zachować wszystkie lekarza i laboratoryjnego przeznaczenia, podczas jak używasz tego leku. Ten lek może powodować krwawienie z żołądka. Jeśli pijesz alkohol codziennie, nie należy przyjmować leku bez wcześniejszego omówienia tego z lekarzem. Picie alkoholu w połączeniu z ten lek może zwiększyć ryzyko krwawienia z żołądka. Zanim zaczniesz przyjmować wszelkie nowe leki, albo receptę lub over-the-counter, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Obejmuje to wszelkie leki zawierające kwas acetylosalicylowy, ibuprofen, naproksen lub Ketoprofen. Dla kobiet: jeśli planujesz zajść w ciążę, omówić z lekarzem korzyści i ryzyka stosowania tego leku podczas ciąży. Nie wiadomo, czy ten lek przenika do mleka matki. Nie karmić piersią podczas przyjmowania tego leku.

  • card-1
  • card-2
  • card-3
  • card-4

Polmeds.pl © 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone